Włączamy światło w nowoczesnym wnętrzu – KONKURS

Charakter nowoczesnego wnętrza definiują wszystkie elementy wykończeniowe - od ogółu do szczegółu. Równie ważne są kolory, podłogi, meble, oświetlenie jak i osprzęt elektryczny: włączniki do światła i gniazda.

 

w5

http://szklanewlaczniki.pl/

Dziś standardem stają się ledowe ekrany dotykowe – również w przypadku włączników. Wpisują się ideę domu inteligentnego, w którym różne funkcje można obsłużyć pilotem lub za pomocą komputera. Istnieje możliwość grupowania włączników, dzięki czemu nie ma już potrzeby instalacji kilku puszek a sterowanie oświetleniem odbywa się z jednego miejsca. Co jeszcze? Za pomocą pilota włączamy i wyłączamy konkretne punkty oraz ściemniamy lub rozjaśniamy światło, w zależności od potrzeby. Mamy też możliwość programowania, można więć ustawić indywidualne schematy oświetlenia.

Wspólnie z firmą Engo Akcja Aranżacja przygotowała dla Was konkurs. Do wygrania zestaw szklanych włączników: 2 pojedyncze, 1 podwójny oraz gniazdo – w kolorze białym.

w1

w2

w3

w4

 

via: http://szklanewlaczniki.pl/

FACEBOOK

Zasady konkursu są następujące: na adres akcjaaranzacjablog@gmail.com prześlijcie zdjęcie swojego wnętrza, w którym, Waszym zdaniem, idealnie wpasowywałyby się szklane wlączniki dotykowe.

W naszym wnętrzu pasowałby np. taki włącznik!

12

Czas start, rozwiązanie konkursu jutro o godz. 10.00. Nagrodę dostarczymy Zwycięzcy pocztą a jeśli będzie taka możliwość na blogu zamieścimy później zdjęcie realizacji. Do dzieła!

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook