Szydełkowe dekoracje do wnętrz

Gwiazdka tuż tuż. Warto już teraz pomyśleć o nietypowych dekoracjach świątecznych, które sprawią, że bożonarodzeniowy wystrój Waszych wnętrz nie będzie banalny i tendencyjny.

Chciałabym przedstawić Wam markę VIRKA . Wykorzystując tradycyjne techniki szydełkowania, oferuje gamę produktów do dekoracji wnętrz. Są śliczne, starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Na stronie znalazłam wzmiankę, iż “ Ludzie, którzy tworzą nasze produkty są to głównie osoby powyżej 50 roku życia (…).  Niektórzy z naszych pracowników to osoby niepełnosprawne, dla których praca jest również szydełka formą terapii.” Tym bardziej produkty marki Virka zasługuje na szczególną uwagę.

O przewadze handmade’owych wyrobów nad produkcją masową rozpisywałam się już niejednokrotnie. Także i teraz chcę podkreślić wyjątkowość tych produktów. Dają poczucie, że są dedykowane właśnie Wam, przez co Wasze wnętrza zyskują oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wystrój. Są nie do podrobienia.

Lubicie takie klimaty? Ja za nimi przepadam. Ręczne robótki w postaci narzut na łóżko, poduszek czy dywaników sprawdzają się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Wprowadzają przytulną, ciepłą  i przyjemną atmosferę.

1

MOŻESZ GO KUPIĆ TU

7

MOŻESZ DOSTAĆ GO TU 6

MOŻESZ KUPIĆ GO TU 5

MOŻESZ DOSTAĆ GO TU

3

MOŻESZ DOSTAĆ JĄ TU 4

MOŻESZ KUPIĆ GO TU 2

MOŻESZ DOSTAĆ GO TU

Świetną okazją do wykorzystania tych osobliwych dekoracji w Waszych wnętrzach będą Święta Bożego Narodzenia. Przywodzą na myśl dawne czasy naszych prababek, które samodzielnie przygotowywały przeróżne cudeńka na długo przed świętami. To nie są dekoracje, które zmienia się w zależności od aktualnie panującej mody, a raczej takie, które pieczołowicie przechowuje się latami a nawet przekazuje z pokolenia na pokolenie.

12

MOŻESZ KUPIĆ JĄ TU11

MOŻESZ DOSTAĆ JĄ TU 10

MOŻESZ KUPIĆ JĄ TU 9

MOŻESZ DOSTAĆ JĄ TU 8

MOŻESZ KUPIĆ JĄ TU

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook