Od wizualizacji do fotografii czyli projekt wnętrza w realizacji

Jesteście ciekawi jak bardzo realizacja pokrywa się z projektem wnętrza? Zapraszam do środka, przekonajcie się sami. Dziś jeszcze o jednym, niezbędnym czynniku, bez którego efekt końcowy nie cieszyłby oka tak bardzo, a mianowicie o zaufaniu...

Niedawno w artykule, który przypomnieć sobie możecie TU przedstawiłam Wam projekt mieszkania wykonany przez nasze STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ. Może nie wszyscy z Was dopatrzyli się, że obrazki, które oglądaliście były wizualizacjami a nie fotografiami z realizacji. Poniżej możecie przekonać się w jaki sposób to co na papierze czy ekranie komputera przenosi się do rzeczywistości.

Mieszkanie inne niż wszystkie… bo tak brzmiał tytuł artykułu, zaprojektowane zostało „na miarę”  dla Klienta, który ceni sobie nowoczesność, minimalizm i funkcjonalność. Zestawiłyśmy kontrastowo materiały i kolory i na stosunkowo niewielkiej przestrzeni stworzyłyśmy unikatową i komfortową przestrzeń do życia.

Aby powstało takie wnętrze potrzebna jest odwaga – i architekta i inwestora, na szczęście w przypadku tego projektu nie zabrakło jej po żadnej ze stron. Niezbędne jest również zaufanie do twórcy projektu. W kompozycji wnętrza, podobnie jak każdego innego dzieła, istotny jest każdy element, od ogółu do szczegółu.

Zapraszam Was do środka. Oto efekt sesji zdjęciowej wykonanej przez fotografa PIOTRA CZAJĘ. Mam nadzieję, że podoba Wam się tak bardzo jak nam 🙂

1rydygiera-1

1rydygiera-5

Sypialnia utrzymana w stonowanych szaościach, ciemniejszych niż w pozostałych pomieszczeniach.

1rydygiera-6

1rydygiera-7

1rydygiera-8

Łazienka czarno-biała. Estetyczna, prosta i funkcjonalna.

1rydygiera-9

1rydygiera-11

1rydygiera-13

1rydygiera-14

1rydygiera-15

1rydygiera-18

1rydygiera-19

1rydygiera-20

1rydygiera-21

1rydygiera-22
Podobają Ci się nasze pomysły? Chcesz zamówić swój uniktowy projekt wnętrza?

Zapraszamy do STUDIO ARANŻACJA – Aleja 3 Maja 5/30 w Warszawie. 

Chcesz zadzownić i poznać szczegóły współpracy? Zapraszamy do kontaku: 501 030 036, 506 183 141 

lub: kontakt@studioaranzacja.pl

 

Magda

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook