Mieszkanie inne niż wszystkie

Każdy o takim marzy ale tylko niektórzy w takim mieszkają.

Dziś prezentujemy mieszkanie naszego projektu –  Studio Aranżacja.

Generalnie jest proste i geometryczne. Projektowałyśmy je z myślą o tym, żeby mieszkało się w nim przede wszystkim komfortowo. Przestrzeń zagospodarowana jest klarownie i funkcjonalnie. Materiały zestawione są ze sobą kontrastowo – pod względem i kolorów i struktur. Czarne powierzchnie są w połysku, białe w macie, czarne meble są matowe, białe błyszczące. Całość ocieplają elementy zabudowy meblowej wykonane z drewna palisandrowego. I niech nie przeraża Was perspektywa zimnej podłogi! Pod płytkami położone jest ogrzewanie podłogowe.

Kolorystyka konsekwentnie przechodzi do łazienki. Płytki są białe, dekoracje czarne, meble znów białe na tle czarnej ściany. Z kolei w sypialni barwy są już bardziej stonowane, utrzymana jest ona w łagodnych, kojących szarościach.

Geometryczność kompozycji zaburzają dwa bardzo charakterystyczne elementy: czarne wnęki w suficie podwieszanym ułożone pod różnymi kątami oraz układ półek w regale i szafce rtv. I to, naszym zdaniem, w zupełności wystarczy aby wnętrze nabrało indywidualnego wyrazu i aby jego klimat zapadł w pamięć wszystkim je odwiedzającym!

 

test DR 5

test DR 4

Studio Aranżacja – biuro projektowania wnętrz

mgr inż arch. Magdalena Kozak-Raszkowska i mgr inż. arch. Katarzyna Garecka

Adres: al. 3 Maja 5 m. 30 , Warszawa Powiśle

Telefon: 506-183-141 (Magda) lub 501-030-036 (Kasia)

Adres www: StudioAranzacja.pl , adres email: kontakt@studioaranzacja.pl

 

test DR9

Łazienka, podobnie jak pozostała część mieszkania, jest czarno-biała.

test DR 7

Sypialnia w kojących szarościach.

test DR 6 copy

To były wizualizacje. Już niebawem wykonamy sesję zdjęciową z zakończonej realizacji. Będziecie mogli się przekonać jak bardzo efekt końcowy jest zbliżony do zamierzonego w projekcie! Taki mały przedsmak, jeszcze wersja robocza…

unnamed

Projekt: Studio Aranżacja

Podoba Ci się to mieszkanie? Marzysz o wyjątkowym wnętrzu swojego mieszkania lub domu? Zapraszamy do naszego Studio Aranżacja. Możesz mieć pewność, że wnętrze zaprojektowane przez nas będzie inne niż wszystkie. I to nie są frazesy.

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook