Dom z tajemnicą

W tym wyjątkowym domu możecie poczuć się komfortowo, mieszkając w jego pięknym, nastrojowym wnętrzu. Możecie też poczuć się zupełnie inaczej, jeśli tego potrzebujecie...

Jest takie miejsce, prywatny hotel, w którym możecie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Kryje się w nim pewna tajemnica, która jest niezwykłą przynętą na odwiedzenie tego miejsca.  Bardzo efektownie zaprojektowany apartament, o równie tajemniczej jak to miejsce nazwie Black Moon, znajduje się nad zatoką St Ives Bay w Wielkiej Brytanii.

W salonie zainstalowano szklane drzwi przesuwne, od podłogi do sufitu, które otwierają widok na zatokę St Ives. Ocean jest tak blisko, że podczas przypływu można „poczuć” jego skutki na kamiennej posadzce domu! W tym też salonie kryje się zapowiedź owej tajemnicy tego miejsca. Jest tu przeszklona podłoga, pod którą znajduje się prywatna „jaskinia”, będąca częścią budynku… Ulokowana jest w piwnicy. Jej ściany wyłożone są cegłą, posadzka surowym kamieniem. Zainstalowane tu zostało dyskretne, punktowe oświetlenie. Jest też duże, drewniane okno z widokiem na ocean. Jeśli czasem potrzebujemy ucieczki, odpowiedniego miejsca do doświadczenia samotności, medytacji czy zadumy, jest to przestrzeń do tego wymarzona.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dom ten możecie wynająć 🙂 – tutaj

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook