Przytulnie i miło bo BIAŁO!

Czy biel we wnętrzu jest ciepła czy zimna? Czy białe wnętrze może być przytulne? Przekonajcie się sami!

Białe wnętrza są modne i lubiane. Dzięki popularności stylu skandynawskiego, który możemy podziwiać wszędzie – w magazynach, na blogach i portalach wnętrzarskich, zdjęcia białych wnętrz są wszechobecne. Białe na białym na tle białego. Bardzo fajnie się to ogląda, jednak pracując z klientami wiem dobrze, że  wielu z Was ma obawy co do tej mody.

Czy biel nie jest nudna?

NIE! Biel jest ponadczasowa. Pasuje nie tylko do stylu skandynawskiego, ale i nowoczesnego czy klasycznego. Uwaga! Biel w przeciwieństwie do innych kolorów się nie nudzi.

Czy biel jest praktyczna?

Otóż biel jest nieporównywalnie praktyczna, ponieważ odbija światło i sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze. Optycznie powiększa przestrzeń i nawet w małych i niskich wnętrzach dzięki bieli wyzbywamy się poczucia klaustrofobii czy przytłoczenia. Na tle bieli dobrze wyglądają mocne, kolorowe akcenty.

Czy biel jest ciepła czy zimna?

Wszystko zależy od tego, jakie materiały zestawimy z bielą. Generalnie, lepiej czujemy się we wnętrzach ciepłych, w takich wolimy też mieszkać. Klimat taki możemy stworzyć zestawiając biel z drewnem lub pastelowymi kolorami, nawet szarością.

Chciałabym zaprezentować Wam mieszkanie, które jest dowodem na to wszystko co właśnie napisałam. Wnętrze jest miłe i przytulne. Mimo dominującej bieli – kolorowe, dzięki zastosowanym barwnym akcentom i kontrastom materiałowym. Projekt został wykonany przez nasze biuro projektowe STUDIO ARANŻACJA.

01

02

Biała kuchnia, białe ściany, białe listwy przypodłogowe i podsufitowe, biały stół i białe lampy – wnętrze jest lekkie i przytulne.

04

5

Kolorowe akcenty w postaci niebieskiego kabla, na którym zawieszona jest lampa, poduszek na kanapie czy siedzisk na stołkach, ożywiają wnętrze.

06

7

011

Srebrne dodatki przykuwają uwagę.

012

Biała szafka na buty dyskretnie wtapia się w niewielki przedpokój.

017

021

Biało- szara łazienka, choć niewielka jest bardzo praktyczna.

024

025

W pokoju dziecięcym jest najwięcej koloru – jednak wciąż na tle białych ścian i mebli. Przy łóżku dziewczynki zawieszone są różowe panele na ścianie z firmy „Made for bed” , które sprawiają, że kącik ten jest wyjątkowo przytulny.

Projekt wnętrz został wykonany przez nasze studio projektowe STUDIO ARANŻACJA.

Podoba Ci się to wnętrze?

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@studioaranzacja.pl 

 

 

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook