Grzejnik jako element dekoracyjny?

Czy grzejnik w mieszkaniu lub domu może być czymś więcej niż tylko koniecznością w naszym klimacie? Razem z blogiem PURMOSFERA.PL postaramy się Wam pomóc w odpowiedzi na to pytanie...

Częstym problemem z jakim zwracają się do nas  klienci jest dobór odpowiedniego rodzaju ogrzewania do ich domów i mieszkań. Na rynku dostępna jest bowiem szeroka gama produktów, która może przyprawić o zawrót  głowy.

Najbardziej popularnymi są grzejniki płytowe i konwektorowe. W przypadku, kiedy mamy w pomieszczeniach bardzo duże przeszklenia i brak miejsca na grzejnik standardowy możemy spokojnie zastosować grzejniki kanałowe, które umieszcza się bezpośrednio w podłodze.

Ciekawym rozwiązaniem jest wodne ogrzewanie ścienne, które nie dość, że jest energooszczędne to dodatkowo jego cały system po zamontowaniu jest całkowicie niewidoczny.

Ściana grzewcza

Jeżeli macie problem z ogrzewaniem w Waszych mieszkaniach lub domach proponujemy zapoznać się z bardzo ciekawym blogiem PURMOSFERA.PL , który  poświęcony jest całkowicie tej tematyce. Z pewnością znajdziecie w nim odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Osobom, którym bardzo zależy na wyjątkowym i nienagannym wyglądzie ich mieszkań proponujemy  zastosowanie grzejników dekoracyjnych. Mają one ciekawą formę i szeroką gamę kolorystyczną, które z pewnością sprawią, że grzejnik będzie nie tylko elementem, który daje nam ciepło ale także może stać się ciekawym dodatkiem dekoracyjnym czy nawet pełnoprawnym meblem.

Poniżej mamy dla Was kilka ciekawych inspiracji……

5.1.2

narbonne vvt 1

Grzejnik Kos V

faro V 1

 

 

 

 

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook