Biuro z klimatem, który motywuje do działania!

Wnętrza biurowe bywają wymagające. W czasach, w których często większość naszego dnia spędzamy w pracy, jest bardzo ważne, aby wnętrze biura i klimat w nim panujący był dla nas komfortowy. Sterylnym i zimnym wnętrzom wnętrz biurowców mówimy stanowczo: NIE!

Projekt siedziby biura firmy iAlbatros w Warszawie to nasza niemała duma. Udało nam się osiągnąć efekt kreatywnego i dynamicznego wnętrza. Założeniem była gra kolorów: niebieskiego w różnych odcieniach oraz ciepłej zieleni, na tle neutralnych bieli i szarości. Dodatkowo, wprowadzając czarne elementy, nadałyśmy przestrzeni wyrazisty charakter.

Miejscem pierwszego kontaktu w biurze jest recepcja. Dobrze, gdyby zapadała w pamięć i budziła pozytywne skojarzenia – i dla pracowników firmy i dla odwiedzających interesantów czy gości. My postawiłyśmy na dekorację z mchu  kolorze soczystej zieleni na ladzie recepcyjnej. Uwaga! Mech jest prawdziwy, najprawdziwszy i zakonserwowany w sposób, który eliminuje potrzebę nawadniania czy „konserwacji”. Inne akcenty kolorystyczne to: niebieski w różnych odcieniach, pojawiający się na dekoracyjnych listewkach na ścianach pomieszczenia, na krawędziach sufitów podwieszanych oraz fragmentarycznie na wykładzinie a także żywa, słoneczna żółć na fotelach. Całość na tle białych ścian i mebli.

dav

 

dav

 

dav

20161007_192830

PROJEKT: Studio Aranżacja

Sale konferencyjne i pomieszczenia biurowe utrzymane są konsekwentnie w podobnej stylizacji. Białe ściany, szara wykładzina oraz niebieskie akcenty na listewkach dekoracyjnych, meblach i podłodze.

dav

dav

dav

dav

WP_20160820_006

WP_20160820_003

dav

dav

Jest oryginalnie i kreatywnie. Z całą pewnością tak przygotowane warunki do pracy inspirują do działań. A o to w pracy chodzi 🙂

Projekt: STUDIO ARANŻACJA

Akcja Aranżacja

Autorzy

Facebook